';

O Nas

Kim jesteśmy?
TROCHĘ HISTORII

Działamy nie od dziś... lecz wciąż odkrywamy nowe rozwiązania...

Chodząc ulicami starego Krakowa, kolebce polskiego introligatorstwa, do dzisiaj czuć dochodzący z pracowni mistrza Jahody, u którego terminował Marian Barański, zapach pokrytych kurzem starodruków i inkunabułów z Biblioteki Jagiellońskiej, Polskiej Akademii Umiejętności, Zamku na Wawelu. Obecnie „Barański” to rodzinna firma prowadzona przez Zbigniewa Barańskiego, który kontynuując rodzinne tradycje przewodzi nowoczesnemu zespołowi pasjonatów sztuki introligatorskiej. Dowodem ich kunsztu są nasze produkty…

KRAKÓW

Tu wszystko się zaczęło

NASZE ATUTY

Wolny umysł pozwala odkrywać nowe rozwiązania

Indywidualne podejście

Kontakt z Klientem pomaga zrozumieć nam jego wizję. Przez to produkt jest dostosowany do potrzeb.

Liczy się pomysł

Aby produkt był wyjątkowy musimy wyjść po za ramy. Wytyczyć nowe standardy.

Niezliczone możliwości

Miliony sposobów konfiguracji sprawią, że aż ciężko Ci będzie podjąć ostateczną decyzję.

Pierwsza jakość

Skrupulatna selekcja i dobór materiałów sprawia, że nasze produkty są najwyższej jakości.

CO MY TU ROBIMY?

Tworzymy dla Was karty menu, albumy fotograficzne, fotoalbumy, księgi pamiątkowe, teczki na dokumenty, etui, informatory hotelowe, wyjątkowe oprawy... ręcznie!

Kunszt naszych introligatorów pozwala nam tworzyć istne dzieła sztuki. Te większe jak i te mniejsze są wykonywane ręcznie, dzięki temu charakteryzują się precyzją wykonania oraz najwyższą jakością, trwałością. Tworzymy je z pasją!

Nasze portfolio składa się z takich produktów jak karty menu, informatory hotelowe, płatniki, księgi gości czy też stojaczki informacyjne. Dla fotografów, par młodych oraz rodzin tworzymy wspaniałe albumy fotograficzne, fotoalbumy oraz etui na cd lub zdjęcia. Firmy korzystają z naszych teczek na dokumenty oraz opraw dostosowanych do ich potrzeb prezentując w nich swoje realizacje – tworząc efektowne portfolio.

Na tym nie kończy się nasza oferta. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci, którzy marzą o wyjątkowej, pięknej i spersonalizowanej oprawie.

NASZE PRODUKTY

Czyli czym my się właściwie zajmujemy?

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Odkrywaj codziennie coś nowego